Iepirkumi

APSPRIEDE AR PIEGĀDĀTĀJIEM atklātā konkursā “Jauna daudzfunkcionāla ledus klases tehniskās flotes kuģa iegāde”

Identifikācijas numurs
LVRF_2023/2-AK
Publikācijas datums
2023. gada 15. februāris
Tips
Beigu datums
2023. gada 1. marts, 15:00
Apraksts

Plānotais iepirkuma priekšmets un paredzamā līgumcena:

Iepirkuma priekšmets ir jauna daudzfunkcionāla ledus klases tehniskās flotes kuģa iegāde.

CPV kods: 34513000-6 Zvejas kuģi, avārijas kuģi un citi specializētie kuģi. Fishing, emergency and other special vessels.

Paredzamā līgumcena līdz 10'500'000.00 EUR bez pievienotās vērtības nodokļa.

Iepirkuma finansējuma avots: iepirkumu līdzfinansē Eiropas Savienības Eiropas infrastruktūras savienošanas instruments infrastruktūras projekta programmas EISI-T-2022-MILMOB-WORKS (projekta ID 101113531) ietvaros.

Apspriede paredzēta individuālā tiešsaistes sanāksmē – no 2023. gada 2.  marta līdz 2023. gada 7. martam. Katra tikšanās būs plānota līdz 2 (divām) stundām  un interesentiem būs  iespēja uzdot jautājumus LVR Flotei un otrādi.

Lai pieteiktos dalībai, pieteikums jāsūta uz e-pastu info@lvrflote.lv  līdz 2023. gada 1. martam 15:00 (pēc Rīgas laika) un jānorāda sava uzņēmuma iecelto pārstāvju kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un vēlamo tikšanās laiku. Lai veicinātu sanāksmju produktīvu iznākumu, potenciālie piegādātāji ir laipni aicināti līdz  2023. gada 24. februārim iepriekš iesniegt savus jautājumus info@lvrflote.lv.

Pielikumā:

  1. Informācija par apspriedi ar piegādātājiem atklātā konkursā “Jauna daudzfunkcionāla ledus klases tehniskās flotes kuģa iegāde”;
  2. Nolikuma projekts ar pielikumiem.

 

Dokumenti
Informācija par apspriedi ar piegādātājiem atklātā konkursā “Jauna daudzfunkcionāla ledus klases tehniskās flotes kuģa iegāde”;
Nolikuma projekts ar pielikumiem
Apspriedes ziņojums / Report of a meeting with interest suppliers

Lai saņemtu iepirkuma dokumentāciju, lūdzu aizpildiet formu.

SIA LVR Flote nodrošina, ka Jūsu norādītā e-pasta adrese tiks izmantota tikai atbilstoši iesniegšanas mērķim un netiks izpausta trešajām personām, izņemot normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos.

LVR Flote
LVR Flote ir uzticams, stabils un pieredzējis uzņēmums, kas ar sniegto pakalpojumu klāstu dod pienesumu Latvijas ostu konkurētspējai.
LVR Flote