Paziņojumi

Paziņojums par apspriedi ar piegādātājiem atklātā konkursā “Jauna daudzfunkcionāla ledus klases tehniskās flotes kuģa iegāde”

LVR Flote ir uzsākusi iepirkuma procedūru - atklātu konkursu “Jauna daudzfunkcionāla ledus klases tehniskās flotes kuģa iegāde”.

Procedūras ietvaros, LVR Flote organizēs ieinteresēto piegādātāju sanāksmi, lai informētu par plānoto iepirkumu un iegūtu atgriezenisko saiti no piegādātājiem par iepirkuma tehniskajām prasībām.

Apspriede paredzēta individuāli tiešsaistes sanāksmes veidā – no 2023. gada 2. marta līdz 2023. gada 7. martam. Tikšanās laikā ieinteresētajiem piegādātājiem būs iespēja uzdot jautājumus LVR Flotei un otrādi.

Lai pieteiktos dalībai, pieteikums jāsūta uz e-pastu info@lvrflote.lv  līdz 2023. gada 1. martam 15:00 (pēc Rīgas laika) un jānorāda sava uzņēmuma pārstāvju kontaktinformācija – vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numuru un vēlamais tikšanās laiks. Lai veicinātu sanāksmju produktīvu iznākumu, potenciālie piegādātāji ir laipni aicināti līdz 2023. gada 24. februārim iepriekš iesūtīt savus jautājumus uz e-pasta adresi info@lvrflote.lv.

Vairāk par plānoto iepirkumu, piegādātāju sanāksmi un iepirkuma tehnisko dokumentāciju aicinām iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā "Iepirkumi" kā arī Iepirkumu uzraudzības mājas lapā šeit

2023. gada 15. februāris, 15:38

LVR Flote
LVR Flote ir uzticams, stabils un pieredzējis uzņēmums, kas ar sniegto pakalpojumu klāstu dod pienesumu Latvijas ostu konkurētspējai.
LVR Flote